ספטמבר 2015

דבר המנכ"ל- איחולים וסקירת הפעילות לקראת השנה החדשה

חברים ועובדים יקרים,

ראש השנה תשע"ו. שנה טובה לכם, לבני משפחותיכם ולכל היקרים לכם.

גם השנה המשכנו במאמצים לבצע מספר שינויים על מנת להתאים את עצמנו לשוק המתפתח של עולם ה IT ושרותי התוכנה. התמקדנו השנה בעיקר ב 2 תחומי עשייה: הקמנו את חברת הבת אינפוגארד והמשכנו לבסס את מעמדה של חברת מסג'נט כחברת פתרונות המסג'ינג המובילה בישראל וכשותף העיסקי הבכיר של חברת התוכנה האמריקאית Open Text יצרנית פלטפורמת העברת המסרים RightFax.

 

אינפוגארד:

עולם אבטחת המידע ובמיוחד תחום ההגנה על מידע רגיש ממתקפות סייבר הבאות מכיוון האינטרנט ומתקפות הונאה הבאות מתוך הארגון,  רוחש ורוגש. לא עובר יום מבלי שתפורסם מתקפה , פריצה, גניבה כזו או אחרת על מאגרי מידע של חברות בכל העולם. ובאיום הזה בדיוק עוסקת אינפוגארד. במהלך השנה האחרונה השלמנו את מיתוג פעילות אבטחת המידע שלנו תחת השם אינפוגארד - Infoguard .  החזון שלנו הוא לסייע לחברות וארגונים להגן  ביעילות על המידע הרגיש שלהם באמצעות יישום מדיניות ארגונית, פתרונות טכנולוגיים למיפוי, סיווג, סימון הצפנה והגנה על מידע רגיש מכל סוג ובכל מקום. אינפוגארד פועלת במסגרת של 2 תחומי פעילות: תחום הייעוץ הכולל סקרי סיכונים, הדרכות מודעות, ביצוע בדיקות חדירה תשתיתיות ואפליקטיביות , הכנה וליווי ארגונים להסמכות תקינה ורגולציה (ISO , PCI). את התחום הזה מוביל אהוד אברהמי שהצטרף אלינו השנה. תחום הפעילות השני הוא פתרונות ומוצרים טכנולוגיים להצפנה, טוקניזציה, ערבול, הזדהות חזקה מיפוי וקלאסיפיקציה.

מסג'נט :

השנה קיבלנו באופן רשמי ובלעדי בישראל את הנציגות של חברת OpenText לשיווק ומכירה של פלטפורמת העברת המסרים RightFax. כתוצאה מכך, עוברים אלינו בהדרגה לקוחות רבים וגדולים מאוד שעד היום עבדו עם חברות מתחרות לנו. המצב הזה מבסס את מסג'נט כחברת פתרונות המסג'ינג המובילה בישראל, מרחיב משמעותית את פעילותה ומספר לקוחותיה ויש לנו עוד כמה הפתעות בקנה בתחום הזה ובתחומי פעילות נוספים.

עידור מחשבים:

חברת מיקור החוץ שלנו ממשיכה לגייס עובדים חדשים ומרחיבה את פעילותה בקרב לקוחות וותיקים וחדשים.

 

גם השנה אני שואל את עצמי איך זה יכול להיות שבתוך כל הכאוס הזה שמסביבנו אנחנו ממשיכים שנה אחר שנה לשמור על שפיות ("יחסית") , לעשות עסקים , להצליח בהם, לייצר ולמכור שירותים ומוצרים , להיות אי של יציבות בתוך כל הבלאגן הזה שמסביבנו. התשובה היא שכנראה אין לנו ברירה. אם לא נהיה הכי טובים במה שאנחנו עושים לא נהיה כאן ואנחנו כאן כבר למעלה מ 25 שנה.

השנה גם נפרדנו בצער כבד מעודד מוזס ז"ל שהלך לעולמו לאחר מאבק במחלה קשה. עודד היה עבורי לא רק עובד וחבר לעבודה אלא דמות מופת של אדם צנוע, אחראי, מקצוען שניתן לסמוך עליו במלוא מובן המילה. עבדנו יחד צמוד ובאופן יום יומי ב 7 שנים האחרונות  עד שיצא לניתוח ולחופשת מחלה שממנה כבר לא שב.

ארוע הרמת הכוסית לציון ראש השנה נדחה לצערי מסיבות מזג אוויר לכמה ימים לאחר ראש השנה. בחרנו הפעם לקיים ארוע קצת שונה. מאוד לא פורמאלי, מאוד לא מכופתר ולא מעונב. מפגש חברתי super casual  על שפת הים שמאוד מאפיין אותנו, זו הסיבה שבחרנו הפעם ארוע כזה ואני מקווה מאוד לראות את כולכם על שפת הים בשבוע הבא.

השנה אנחנו מציינים 4 מעובדי הקבוצה הוותיקים ביותר שלנו הנמצאים איתנו כבר שנים רבות ומלווים את עידור מהשנים הראשונות שלה: גלית, סימן טוב, אתי וטלי. אני רוצה להודות להם על שנים של השקעה, מסירות והתמדה ובארוע הרמת הכוסית נעניק להם שי מיוחד לציון הארוע הזה.

אני מברך שוב את כל העובדים החדשים שהצטרפו אלינו השנה, אנחנו משפחה ומשפחת עידור מקבלת אתכם בברכה.

לסיום ובנימה אישית אני מבטיח שוב,  שכתמיד אני יחד עם צוות המטה המיוחד המלווה אותי כבר שנים רבות בעידור , מסג'נט ואינפוגארד נמשיך לעשות הכל על מנת להצעיד את הקבוצה להישגים  ולגרום לכך שגם השנים הבאות תהינה שנים של שגשוג ויציבות לרווחת כולנו.

 

שנה טובה ובשורות טובות ,

שלכם,

עופר דה-פיצ'וטו

מנכ"ל ofer