אבטחת מידע וסייבר

לוגו למצגת

 

פתרונות טכנולוגיים חדשניים להצפנת מידע רגיש בארגון ולהגנה מפני זליגת חומר רגיש.

תקשורת ושרתי פקס

 פתרונות שרתי פקס לארגונים בינוניים וגדולים ומוצרי תקשורת מהחברות המובילות בעולם.

שרותי תוכנה ומיקור חוץ

 

ניהול פרוייקטי תוכנה ברמה בינלאומית, שרותי מיקור חוץ בתחום התוכנה והסיסטם.


6 סיבות טובות לעבוד עם קבוצת עידור

הון אנושי עתיר ניסיון

עובדי קבוצת עידור הם חלק ממשפחה איכותית של אנשים, אנשים שנבחרו בקפידה תוך התאמה לסטנדרטי החברה והחזון העיסקי שלה. אנשים עם ידע עשיר ונסיון רב בתחומי התעסקותם. בקבוצת עידור דגש על אנושיות ,כבוד הדדי ויחס מקצועי בתוך ומחוץ לחברה .

פתרונות טכנולוגים מתקדמים

ידוע לנו שקידמה וחדשנות הם דבר הכרחי להתחזקות עיסקית, לכן אנו בוחרים את שותפינו הטכנולוגים והעיסקים בקפידה רבה. היצרנים שאיתם אנו עובדים הינם מהמובילים בתחומם , חדשנות ומובילות טכנולוגית היא עצם קיומם ואנו שמחים להיות חוד החנית שלהם בשוק המקומי .

מקצועיות ואמינות

אמינות ומקצועיות הינם ערכי יסוד בקבוצת עידור. מילה זו מילה והתחייבות זו התחייבות! כל אנשי המקצוע מוסמכים בכל המוצרים אותם אנו מייצגים, עובדי החברה יוצאים לקורסים מקצועיים על מנת להיות בחזית הטכנולוגיה העדכנית ביותר.

שירות ברמה גבוהה

אנו יודעים כי שירות זו מילת המפתח ולכן מקפידים על רמת שירות גבוהה ללקוחותינו. אנו מעניקים את כל תשומת הלב הנדרשת לאיבחון הבעיה , זמינות ומהירות תגובה ומתן פתרון לשביעות רצון הלקוח. שירות מצויין אינו רק פתרון הבעיה אלא הדרך מרגע הפניה ועד למתן הפתרון המלא.

חברה שנעים לעשות איתה עסקים

עסקים עושים אנשים ולכן חשוב לנו להיות קשובים ללקוח, לאפיין את הדרישה ולהציע את הפתרון המתאים ביותר . כל זאת תוך התחשבות בלקוח ובדרישותיו, אנו יודעים שאתה הלקוח סומך עלינו ולכן נהיה לך לעזר ככל שיידרש. אנו מקפידים על קשר האישי בין עובדי החברה ללקוחותיה , שותפיה העיסקים וספקיה. גמישות עיסקית היא דבר מחוייב המציאות , גמישות זו ניתנת ליישום רב בין צדדים שיש להם מטרה משותפת והבנת צרכים הדדית.

פתרונות מקצה לקצה

קבוצת עידור מציעה סל נרחב של שרותים ופתרונות טכנולוגים, רוב לקוחותינו עובדים מולנו במספר רב של ממשקים , מיישמים וצורכים שרותים מרוב חברות הקבוצה. כאשר הסינרגיה בקבוצת עידור עוזרת לאחד את אופן העבודה מול הלקוח במתן השירות הטכנולוגי והעיסקי כאחד. אנו מציעים לך הלקוח חוויה מלאה מחברה משפחתית, מקצוענית ואמינה המבוססת על הצלחה בפרוייקטים , בשירות וניסיון רב בהתמודדות מול אתגרים טכנולוגים ועיסקים.


מאמרים אחרונים
אינפוגארד 2015 – מגזין מנהיגים מבית אנשים ומחשבים

אינפוגארד 2015 – מגזין מנהיגים מבית אנשים ומחשבים

"תגדירו מהו חדר הילדים שלכם בארגון ותשמרו עליו " אומר עופר דה פיצו'טו מנכ"ל אינפוגארד מקבוצת עידור . 2015 תהיה
אינפוגארד לקחה חסות בכנס CyberEducation2015

אינפוגארד לקחה חסות בכנס CyberEducation2015

חברת אינפוגארד (InfoGuard) מקבוצת עידור לוקחת חסות בכנס CyberEducation 2015. הכנס בהפקת "אנשים ומחשבים" יתקיים ב 4.2.2015 במלון דיויד אינטרקונטיננטל
גידול במתקפות במובייל, האינטרנט של הדברים ומתקפות סייבר מתוחכמות

גידול במתקפות במובייל, האינטרנט של הדברים ומתקפות סייבר מתוחכמות

פרטיות המידע תמשיך להיות נושא חם ● נוזקות כופר יגיעו לענן ● שימוש מוגבר בלוחמת סייבר ובטקטיקות ריגול ● ענקית
חדשות ועידכונים
חברת מסג'נט יישמה פתרון של שרת חיתום לטפסי 101 באחת מהחברות הגדולות במשק.יישום שרת החיתום עזר לייעל ולשפר את תהליכי משאבי האנוש בארגון ובכך לחסוך משאבים רבים (זמן כסף) .
עידור מערכות שידרגה עבור הראל חברה לביטוח את תשתיות פרויקט טוקניזציה של כרטיסי אשראי הפועלות בחברה. הפרויקט עלה לאוויר בשנת 2012 ובוצע ע"י עידור מערכות באמצעות תשתיות הטוקניזציה וההצפנה של חברת סייפנט.
עידור מערכות סיימה בהצלחה פרויקט טוקניזציה של כרטיסי אשראי בחברת הביטוח מנורה. הפרויקט עלה לאוויר בחודש ספטמבר 2014 כחלק מפרויקט ה PCI הארגוני.
מגה מקבוצת הריבוע הכחול עלתה לאוויר עם פרויקט טוקניזציה של כרטיסי אשראי. הפרויקט בוצע ע"י חברת עידור מערכות על בסיס תשתיות הטוקניזציה וההצפנה של חברת סייפנט.
חברה ישראלית גדולה הנותנת שרותים לכלל אוכלוסיית המדינה בחרה בעידור ובטכנולוגית ההצפנה של חברת סייפנט, לבצע פרויקט הצפנת מידע רגיש בבסיס הנתונים שלה.
עידור מחשבים חברת מיקור החוץ בקבוצת עידור נבחרה כספק מורשה לשירותי מיקור חוץ בתחום התוכנה של קופת חולים מאוחדת. במכרז שערכה מאוחדת ואשר השתתפו בו עשרות חברות נבחר מספר מצומצם של חברות ועידור מחשבים ביניהם.